Image

گروه تولیدی درخشان تولید کننده قطعات لاستیکی و پلاستیکی صنعتی

گروه تولیدی درخشان از سال 1374 شمسی در راستای اعتلای صنعت و خودکفایی ملی گام موثری در زمینه تولید قطعات پلاستیکی برداشته است. رویکرد کیفیت گرا، احترام به مشتری،توجه ویژه به منابع انسانی و سرمایه گذاری به تحقیق و توسعه موجب شتاب حرکت رو به رشد این گروه تولیدی و سرآمدی آن در حوزه های مختلف عملکردی گردید. این گروه تولیدی در سال 1386 شمسی موفق به توسعه زمینه کاری خود شد و تولید قطعات لاستیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد تا بتواند نقش چشمگیرتری را در پیشرفت روزافزون صنعت کشورمان ایفا کرده باشد. هسته اصلی این شرکت را دانش آموختگانی کارآزموده و صاحب نظرانی صنعتی با تجربه کاری 25 ساله تشکیل می دهند.
این شرکت سفارشات خود را در یک فرایند کاملا استاندارد به متقاضیان و کارفرمایان ارائه می نماید. فرایندی که شامل تحقیق وبررسی، ارائه پیشنهاد فنی،طراحی و مهندسی،انجام آزمون های فیزیکی و شیمیایی و ارائه مستندات فنی به همراه محصول است. علاوه بر این به منظور انتقال تکنولوژی و دانش فنی این گروه تولیدی با به کارگیری روش های آزمایشگاهی در زمینه Rev.Eng مستندات فنی دقیق مطابق با محصول الگو ارائه می نماید.
قطعات پلاستیکی تولیدی این شرکت شامل قطعات صنعتی صنایع گاز ، خودرو و....می باشد.
قطعات لاستیکی تولیدی این شرکت شامل اورینگ، وی رینگ، یورینگ، کاسه نمد، دیافراگم، قطعات ترکیبی فلز و لاستیک و قطعات فرم برای صنایع گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، نیرو و خودرو و.... می باشد.
 این گروه تولیدی ساختار خود را به سه اصل کیفیت،سرعت و قیمت بنا نهاده است. و دارنده گواهینامه iso 9001:2015  میباشد.
عضویت در خبر نامه